O značce

Slippsy je česko-slovenská značka barevných designových pantoflí, trenýrek a ponožek. Naším záměrem je dodat tak běžným a mnohdy nudným produktům jiný rozměr. Hravost, barevnost a pocit pohodlí, to jsou pojmy, které nejlépe vystihují značku Slippsy.

Jsme dva velmi dobří přátelé, kteří se poznali na work & travel v USA během vysoké školy. Následně jsme se oba ocitli v Praze. Vždy jsme věděli, že se protínáme ve stejných zájmech a pohledech. Proto jsme se spolu rozhodli vytvořit něco, co by lidem přinášelo radost a mělo i praktický účel.

Zjistili jsme, že na česko-slovenském, ale i zahraničním trhu podobný koncept moderní značky pantoflí neexistuje. Obecně jsou pantofle produkt, který málo kdo řeší s ohledem na design a styl. Lidé se snaží obklopovat pěknými věcmi a chtějí se ve své domácnosti cítit příjemně a pohodlně. Kupují si designové doplňky, nábytek, hezké ložní prádlo, tak proč ne stylové pantofle? Postupem času se k unisexovým pantoflím přidaly i dámské a pánské trenýrky, či veselé barevné ponožky. Značka Slippsy je synonymem hravosti, pohodlí a pozitivní nálady. Je pro každého, kdo se nebere příliš vážně a chce rozzářit svůj den.

Jelikož jsme chtěli představit náš projekt celému světu, rozhodli jsme se, že mezinárodní crowdfundingová platforma Indiegogo je tím správným nástrojem, jak se dostat do povědomí lidí. Naším cílem, jako přáním každé kampaně, bylo uspět, nastartovat výrobu a získat prostředky k dokoupení potřebného vybavení dílny. To se nám úspěšně podařilo a my tak odstartovali naši vlastní výrobu.

Postupem času a s růstem poptávky se naše výroba zvětšovala. Potřebovali jsme zaměřit naší pozornost na jiné činnosti. Proto jsme se rozhodli, že zhotovení našich výrobků přenecháme zkušeným rukám krejčovských dílen v Čechách i na Slovensku, které dokáží efektivně a kvalitně ušít naše výrobky dle našich potřeb. Proto jsme výrobu přesunuli z vlastní malé dílničky a přinesli tak práci lokálním výrobním dílnám. S výrobou jsme však zůstali v úzké spolupráci. Dohlížíme na celý proces od výroby látek s našimi vlastními designy až po zkonstruování a ušití finálního produktu.

Myslíme si, že Slippsy jsou pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví či stylu. Rádi bychom se prezentovali jako česko-slovenská značka, která vzniká z lokální výroby a je schopna oslovit zákazníky po celém světě. Slippsy jsou taky skvělým dárkem pro všechny, které máme rádi a chceme je potěšit praktickým a stylovým dárkem, který zaručeně udělá radost!