OBJEDNÁVKY A PLATBY

1. OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat zboží jen v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území států Evropské unie. Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím.
Uplatnění slevového kuponu je nutné zadat při objednávce, před odesláním objendávky. Na zpětné žádosti o přiznání slevy nebude brán zřetel, a žádosti budou zamítnuty.

2. POTVRZENÍ A ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka bude potvrzena do 24 hodin od jejího přijetí (o potvrzení budete informování prostřednictvím e-mailu, stejně tak jako o expedici Vámi objednaného zboží). V případě nejasností Vás budeme okamžitě kontaktovat.

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit telefonicky či e-mailem bez udání důvodů. Stačí uvést referenční číslo objednávky.

Je-li zboží prodáváno za cenu nižší, než 10% z původní ceny, nebo je-li zboží prodáváno za 0-10Kč případně méně než 0kč, vyhrazujeme si právo ke zrušení objendávky ze strany prodejce.

3. PLATBA ZA ZBOŽÍ

Zboží je možné uhradit následujícími způsoby:

- Dobírkou

- Bankovním převodem

- Paypalem

- Platební karta nebo rychlá platba převodem prostřednictvím Gopay

Po odeslání objednávky má plátce možnost využít službu Gopay která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti GoPay a.s.. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

PLATBY ON-LINE

ZVOLÍTE-LI TZV. PLATBU ON-LINE:

  • MŮŽETE ZAPLATIT PLATEBNÍ KARTOU:

-Platební karty, které je možné použít v rámci České republiky

- Platební karty, které je možné použít v rámci Slovenské republiky

  • MŮŽETE ZAPLATIT ONLINE PŘEVODEM, KTERÝ JE ZPRACOVÁN OKAMŽITĚ:

-Banky, podporující okamžité online platby v rámci České republiky

  • MŮŽETE ZAPLATIT TAKTÉŽ OBVYKLÝM BANKOVNÍM PŘEVODEM, který je zaúčtován nejpozději během 24 hodin, obvykle ovšem do 1 hodiny. Prěvod je proveden v pracovních dnech 8:00 do 18:00.
  • MŮŽETE ZAPLATIT TAKTÉŽ POMOCÍ ELEKTRONICKÉ PENĚŽENKY GOPAY.

Platby on-line na slippsy.cz obsluhuje platební brána  


No products

To be determined Poštovné
0,00 Kč Spolu

Pokladna