NÁŠ PŘÍBĚH

Slippsy je Česko-Slovenská značka barevných unisexových designových pantoflí, jejímž záměrem je dodat tak běžnému a mnohdy nudnému porduktu jako jsou pantofle jiný rozměr. Hravost, barevnost a pocit pohodlí to jsou pojmy, které nejlépe vystihují pantofle Slippsy.

Jsme dva velmi dobrý kamarádi, kteří se poznali na work & travel v USA během vysoké školy. Oba jsme se ocitli v Praze. Vždycky jsme věděli, že se protínáme ve stejných zájmech a pohledech, proto jsme se rozhodli vytvořit něco, co by lidem přinášelo radost a splňovalo i praktický účel.

Zjistili jsme, že na Česko-Slovenském ale i zahraničním trhu takový koncept moderní značky pantoflí neexistuje. Obecně jsou pantofle produkt, který málo kdo řeší s ohledem na design a styl. Lidé se snaží obklopovat hezkými věcmi a chtějí se ve své domácnosti cítit příjemně a pohodlně. Kupují si designové doplňky, nábytek, pěkné Povlečení tak proč ne stylové pantofle? Slippsy jsou synonymem hravosti, pohodlí a pozitivní nálady. Jsou pro každého kdo se nebere příliš vážně a chce si rozzářit svůj den.

Jelikož jsme se chtěli podělit s naším projektem s celým světem, rozhodli jsme se, že mezinárodní crowdfundingová platforma Indiegogo je skvělá příležitost jak nastartovat naše pantofle. Naším cílem, jako cílem každé kampaně, bylo uspět, nastartovat výrobu a získat prostředky k dokoupení potřebného vybavení dílny. To se nám úspěšně podařilo.

Myslíme si, že Slippsy jsou pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví či stylu. Rádi bychom se prezentovali jako Česko-Slovenská značka, která vznikla z lokální výroby a je schopna oslovit lidí po celém světě.
No products

To be determined Poštovné
0,00 Kč Spolu

Pokladna