DORUČENÍ

Zásilky se snažíme expedovat co možná v nejkratším čase, v případě, že je zboží skladem hned následující den. Pokud potřebujete urgentně expedovat zásilku, prosím uveďte tuto skutečnost do poznámky v pokladně.

Kurýrní služba zajišťuje doručení zásilky do druhého pracovního dne od expedice přímo na uvedenou adresu dodání do Vašich rukou. Poplatek 110 Kč v rámci České republiky, zbytek světa 2-6 dnů, poplatek 135 Kč. 

Česká pošta v rámci České republiky zajišťuje doručení balíku do druhého pracovního dne od expedice přímo na uvedenou adresu dodání - v případě nezastižení obdržíte oznámení, že balíček bude 7 dnů uložen k vyzvednutí na nejbližší poště. Poplatek 70 Kč. Zbytek světa 5 -7 dnů poplatek 135 Kč. Když nakoupíš nad 1000 Kč dopravu máš zcela zdarma.

V případě, že v zásilce něco chybí, požadujte okamžité převážení balíku - pokud nesouhlasí váha s váhou uvedenou na poštovním dokladu, byla zásilka vykradena a je třeba podat reklamaci na poště. V tomto případě neneseme žádnou odpovědnost a jakékoli reklamace nebudeme vyřizovat (tyto reklamace budou brána jako neoprávněné a budou zasílány obratem zpět).


No products

To be determined Poštovné
0,00 Kč Spolu

Pokladna