NOVINKY Z DÍLNY SLIPPSY

NOVINKY Z DÍLNY SLIPPSY

V našem podzimním blogu bychom vám rádi představili na čem jsme během roku pracovali a co jsme si pro Vás připravili.

Jak jste si již mnozí určitě všimli, v létě tohoto roku jsme zařadili do naší nabídky kromě unisexových pantoflí i dámské a pánské trenýrky a tím začali novou linii produktů Slippsy homewear. Myslíme si, že trenky se dokonale hodí k pantoflím a k stylovému domácímu lenošení. Dizajny trenýrek hezky ladí s dizajny pantoflí. Trenky jsou vyráběny ze 100% bavlny a v poslední kolekci, která byla vypuštěna minulý týden, jsme si pro Vás připravili ještě pohodlnější bavlnu, kterou jsme si dali potisknout jak jinak vlastními dizajny.

Myslíme si, že stále se dá co vylepšovat a proto jsme nezapomněli letos samozřejmě ani na náš hlavní produkt, kterým jsou pantofle. Začátkem roku jsme vyměnili látku za více oděruvzdornejší a podrážku za ještě více protiskluzovou. Při testování látek jsme spolupracovali s Technickou univerzitou v Liberci, kde jsme testy na oděruvzdornost materiálů realizovali. Abyste naše bačkůrky a trenky měli do čeho hezky zabalit, vyrobili jsme pro vás koncem minulého měsíce také nové dárkové krabičky, přesně na míru na jeden pár a to hned ve třech nových provedeních, romantickém srdíčkovém, oblíbeném tyrkysovém a černo-bílém.

A to je další novinka, černo-bílý design v rodině Slippsy. Ptáte se proč černo-bílý? Černobílé balení má totiž autentický 3D potisk přesně jako naše podzimní novinka ?Black Sheep?. Je to totiž první černo-bílý design naší Slippsy rodiny. Chtěli jsme jím uspokojit vkus těch z vás, kterým se náš koncept pantoflí líbí, ale upřednostňují méně barevné vzory.

A abychom vám neprozradili úplně všechno, o pár dní máme pro vás nachystáno ještě několik vánočních překvapení. Tak nás určitě sledujte a nenechte si je ujít! Děkujeme za vaši přízeň.

Slippsy team.

Autor 06.11.2017 Home 0 1965

Zanechejte nám Váš názorZanechajte odpoveď

Kategorie článků

Archív článků

Nejnovější komenty

Žádné komenty

No products

To be determined Poštovné
0,00 Kč Spolu

Pokladna